SOLARIA SQUARE
LOT SUDUT TINGKAT 1
HARGA BERMULA DARI: RM 6,500.00 HARGA BERMULA DARI: RM 6,500.00 HARGA BERMULA DARI: RM 6,500.00
SPESIFIKASI
- Harga Keluasan Binaan
- Tingkat
- Keluasan
-
: RM 2.52/sqft
-
: Tingkat atas
-
: 2,580 sqft
: 896 sq.ft
SOROTAN UTAMA
- Lot hujung dengan keterlihatan tinggi
- Menghadap jalan utama
- Telah diubah suai & sedia untuk diduduki segera
- Susun atur luas dan praktikal
- Diselenggara dengan baik dan terletak di kawasan komersial yang pesat
KEMUDAHAN AWAM
- Wi-Fi di Kawasan Umum
- Tempat Letak Kereta Berbumbung
- Keselamatan 24 Jam
KEBOLEHCAPAIAN
- Relau Metropolitan Park
- SPICE Arena
- Lapangan Terbang Antarabangsa Pulau Pinang
- 2.0 km
- 3.5 km
-
1.9 km